Poslední aktualizace :

22.9. 2011

Panoramatické prohlídky

 

TOPlist

O Projektu

Něco málo o projektu:
Tento projekt vznikl na začátku ledna 2006. Trať jsem začal stavět od Přerova Směr Hulín, takže první úsek této trati byl Přerov - Hulín. Jako další byl na řadě úsek trati Přerov - Olomouc který se mi podařilo dostavět ke konci srpna.Stavění kolejí jsem nachvilku ponachal a začal jsme zatrolejovávat stanice: Říkovice, Hulín, část Přerova, část Olomouce, Brodek u Přerova, Grygov. Po úspěšném zatrolejování některých stanic jsem si oddechnul a začal jsem stavět krajinu v okolí Olomouce a Říkovic. k datu 14.1. 2009 jsem se stavbou trati v Lupěnné, Šumperku a Otrokovicích. Krajina je hotová od Lupěnné až do Zábřehu na Moravě, kousek v Postřelmově, část lesa mezi Červenkou a Moravičany a asi 1 km za Olomouc směr Přerov. Elektrifikace je hotová od Lupěnné až do 1/2 Zábřehu, mezi Červenkou a Olomoucí a měkteré úseky i mezi Olomoucí a Otrokovicemi.

13.4. 2010

Trať se rozšíla o úseky: Přerov - Hranice na Moravě a Lupěnné - Třebovice v čechách. úsek Přerov - Hranice na moravě je z 50% elektrifikován a stanice Hranice na Moravě z 20% elektrifikována. Jinak se usilovně pracuje na dalších úsecích trati Hranice na Moravě - Bohumín, Hranice na Moravě - ValMez. Naši gmaxáci také usilovně pracují na tvorbě reálných objektů.

10.7. 2011

Stále pracuji na tvorbě krajiny ... průběh stavby mužete vidět zde v galerii. Také pracuji na reálních stavbách které jsou postupně zakomponovávány do krajiny a mužete se na ně těšit v 5. aktializaci. Snažím se o co nejreálnější stavbu proto, kdyby někdo měl k dispozici nějaké použitelné fotografie jak na textury budov nebo jen tak dokumentační fotografie at prosím pošle na email: kubas.smekal(a)seznam.cz ... Mimo jiné také připravuju různé reálné scénáře.

Smekac - TPB tým

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Právě připojeni - hostů: 15 
Anketa
Líbí se vám nový web ?
 
Čeština (Česká republika)